Projektowanie

Projekty 3D. Projekty wykonywane przez naszą firmę w programie Solidworks pozwalają na dokładne oraz szczegółowe zaprojektowanie elementów niezbędnych do wykonania naprawy, bądź udoskonalenia maszyny lub instalacji. W pracy ze skomplikowanymi maszynami ważne jest, aby wszystko odbywało się precyzyjnie. Praca w programie Solidworks daje taką możliwość, a projekty są dokładne, szczegółowe i usprawniają proces naprawy.Diagnostyka maszyn i instalacji

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt pozwalający na dokładną diagnostykę maszyn oraz instalacji. Szybkie wykrycie problemu oraz jego przyczyn zdecydowanie skraca czas przestoju oraz usprawnia naprawę. Poprawnie zdiagnozowana maszyna, bądź instalacja może wpłynąć na przyszłe jej działanie. Posiadamy Analizator, który pozwala na wykrycie usterki bez odłączania maszyny oraz przemieszczania jej. Jest to nowatorski sprzęt, dzięki któremu nasza firma wyróżnia się na tle innych.

Modernizacja

Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą pomp, serwisami urządzeń mechanicznych i elektrycznych. Udzielamy również porad związanych z modernizacją maszyn, serwisami. Tworzymy projekty 3D. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom potrafimy rozwiązać każdy problem. Wczesna diagnostyka maszyn, urządzeń i instalacji oraz projektowanie 3D elementów uszkodzonych lub projektowanie usprawnień maszyny, urządzenia składa się na kompleksową modernizację. Nasza firma prowadzi usługi od znalezienia przyczyny usterki, przez dokładny i szczegółowy projekt jej naprawy, aż po ową naprawę. Dzięki temu maszyna, urządzenie lub instalacja nie muszą być
w kilku miejscach aby z powrotem trafić na miejsce swojego przeznaczenia. Nasza firma pozwala przejść przez proces naprawy sprawnie, szybko oraz profesjonalnie.


Instalacje elektryczne

Elektryka przy budowie nowych budynków mieszkalnych i usługowych.

Instalacje elektryczne wykonywane przez naszych pracowników są trwałe oraz bezpieczne. Wykonujemy elektrykę zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowych. Operujemy odpowiednim sprzętem, który ułatwia pracę w każdych warunkach. Pracę wykonujemy rzetelnie oraz indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, spełniając wszystkie jego wymagania.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Montaż paneli fotowoltaicznych (programy rządowe np. Czyste powietrze).

Nasza firma oferuje również usługi z zakresu montażu paneli fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych, gospodarczych oraz na gruncie. Naszą pracę wyróżnia duża dokładność oraz zwracanie uwagi na szczegóły, które wpływają na estetykę wykonania. Przykładamy również wagę do bezpieczeństwa pracowników, dlatego też są oni wyposażeni w zabezpieczenia spełniające standardy BHP.

Montaż automatyki domowej

Montaż automatyki domowej: alarmy, bramy, monitoring.

Oferujemy usługi montażu automatyki domowej. Realizujemy montaż alarmów, napędów do bram przesuwnych oraz skrzydłowych, a także monitoringu. Każda wykonana przez nas praca zostaje najpierw dokładnie przemyślana, tak, aby klient był w pełni zadowolony. Przed skończeniem pracy wielokrotnie sprawdzana jest poprawność działania alarmu, czy domofonu, aby mieć pewność, że wszystko działa jak należy.